%100 Türk sermayeli olarak İstanbul’da kurulan Cenova Lojistik olarak, uluslararası taşımacılık sektörünün önde gelen firmalarından biriyiz. Yılların tecrübesiyle profesyonel bir hizmet sunmaktayız ve uluslararası pazara açılarak dünyanın dört bir yanına güvenle hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Alanında uzman ekibimizle sektördeki başarımızla birlikte müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutma hedefini gerçekleştiriyor olmaktan dolayı da ayrıca gururluyuz.
 
Bize göre “hizmet kalitesi” çok önemlidir. Bu uğurda öncelik olarak belirlediğimiz “müşteri memnuniyeti”ni kazanmak için verdiğimiz hizmet üzerine yoğunlaşarak tecrübelerimize tecrübe kattık. Deniz yolu taşımacılığıyla başladığımız bu yolda kara yolu taşımacılığı, hava yolu taşımacılığı, depolama hizmetleri, gümrükleme hizmetleri ve danışmanlık hizmetlerini ekleyerek hizmet portfolyomuzu geliştirdik. Ve sürekli eğitimler alarak kazandığımız sertifikalarımızla destekledik.
 
Lojistik sektöründe ticari hayatına 2017 yılında atılan şirketimiz, sektöre dair en önemli sertifikalara sahiptir. ISO 9001, ISO 10002 ve ISO 28000 sertifikalarının yanı sıra özellikle mesleki yeterliliğin kanıtı olarak tanımlanan C2 belgesine sahip olmamız Cenova Lojistik’in başarılarını aldığı uzmanlığı pekiştiriyor. Mevcut profesyonelliği yenilikçi ve dinamik bir kadroyla tamamlayarak sektöre dair teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.
 
Dünyaya açılan bir kapı ve beraberinde daha fazlasını getiren dış ticarette birlikte yola çıktığınız kurumun başarısı sizin de sektördeki pozisyonunuzu şüphesiz etkileyecektir. Sizlere o kapının anahtarını veriyor, bu süreçte yol arkadaşlığı yaparak güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunan bir iş ortağınız olabilmek için Cenova Lojistik olarak her zaman yanınızdayız.